MUTFAK

2019 yılının en başarılı catering firması seçilen Elma Catering ile devam eden iş ortaklığımız ile sizi tüm sektörün alışa gelmiş sunumların ve tatların ötesine taşıyoruz.

Her yerde bulunabilen ve sıradan lezzetler yerine Elma Catering’in 14 yıllık tecrübesiyle sürekli yenilenen farklı menüler ve farklı tatlar sunuyoruz.
Bir düğün organizasyonu için hazırlanan özel menülerden, kurumsal toplantılarda kurulan şık kahvaltı büfesinden, şirket mangal partilerinden VIP kokteyllere çok çeşitli etkinliklere çok çeşitli sunumlar hazırlayarak misafirlerimizi şaşırtmayı hedefliyoruz.

Menülerin lezzeti nasıl sunulduğuyla da yakından ilgili. Bu nedenle genç ve dinamik ekiplerle sunduğumuz tüm bu lezzetlerimiz her zaman güler yüzle ve profesyonel biçimde masanıza servis ediliyor.

Davetleriniz de bizim isteklerimiz değil, sizin isteklerinizin karşılanması sayesinde memnuniyetin sağlanacağı bilinciyle sizleri can kulağı ile dinliyor, davetinizi kendi davetimiz gibi benimseyerek planlıyor ve oluşturuyoruz.